O zakładzie

Zakład Stolarski Gal-Mat jest warsztatem o wieloletniej tradycji stolarskiej i rzemieślniczej. Od czasu założenia firmy w roku 1990 czerpiemy dumę i radość z nieposzlakowanej opinii jaką darzą nas zadowoleni klienci. Ręcznie wykonujemy meble i elementy wyposażenia, dopasowując każdy element do wymogów naszych klientów, zapewniamy przy tym kompleksowe doradztwo i wsparcie w dziedzinach związanych z główną działalnością firmy. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w drewnie, możemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania, pomagając tak bardzo jak to tylko możliwe od planów początkowych, a kończąc na realizacji projektu. Jesteśmy też dumni z tego, że wprowadzamy ulepszenia chroniące nasze środowisko naturalne. Na przykład klej ekologiczny, który ma neutralny wpływ na środowisko. 

 Zespół dzieli się na fachowych rzemieślników, stolarzy, którzy poradzą sobie z najtrudniejszym nawet zadaniem. Oraz na projektantów i specjalistów od sztuki użytkowej, którzy potrafią w doskonały sposób połączyć wymogi praktyczne z wyjątkową estetyką i artystycznym wykonaniem. Jednak największą wartość stanowi zdolność do współpracy designerów i rzemieślników, którzy wspólnie tworzą produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta.
Szukaj